TOYKAR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS & YEDEK PARÇA

Özel servisimizde binek ve ticari araçlarınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır.Servisimiz deneyimli personeli ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme amacındadır.

Ulaşımı rahat trafik sorunu olmayan servisimiz yedek parça, klima,akü, kaporta-boya bölümlerinden oluşmaktadır. Araçlarınızın servisimize gelmesinden itibaren konusunda bilgili ve tecrübeli ekibimiz aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunar.

Rekabetin hat safhada olduğu, bir piyasa içinde bulunmamıza ve bu şartlarda çalışmamıza rağmen; prensiplerimizden, kalitemizden, hizmetimizden, işimizden ve görevlerimizden ödün vermeden çalışarak; aldığımızın hakkını sonuna kadar vermek vizyonumuzun esasıdır.

Otomotiv sektörünün nabzını tutarak yaratıcılık anlayışı ile kurumsal bir alt yapı içinde otomotiv sanayisindeki yenilikleri hem teknolojik hemde maddi ve manevi imkanlarımızı sonuna kadar kullanarak müşteri memnuniyetini sağlayan kökten çözümler sunmak ve üretmektir

ToyKar Otomotiv Servis ve Yedek parça Hizmet parolamız “Memnuniyetiniz” ilkesiyle farklı ve yeni projeler geliştirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Genç ve dinamik kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımızla siz müşterilerimizin daima yanındayız.

 
 
 
  Adres: Marangozlar San. Sit. Erenler Mah. 79, Sok. No: 10 Adapazarı / Sakarya
Telefon: 0 264 2412676
GSM: 0 533 3498763
E - Posta: bilgi@toykaroto.com.tr